ALTUN LİFE

ALTUN LİFE


ALTUN DEĞERİNDE BİR YAŞAM

Yeni başlangıçlar için yola çıkanlara altın tepside bir fırsat sunuyoruz. Altun life sitemizi, 6 bin metrekarelik geniş bir alana inşaa ettik. Huzurunuz için 3500 metre karesini peyzaj alanı olarak ayırdık. Şehrin en güzel lokasyonuna sahip projemiz tramvaya yürüyüş mesafesindedir. Hemen yanıbaşında ki AVM, alışverişlerinizde size zaman tasarrufu sağlamaktadır. Sitemiz 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile bölgedeki en geniş dairelerden birisi olma özelliğine sahiptir. 3+1’ler ; 200 m2 . 4+1’ler ; 300 m2 İki bloktan oluşan sitemizde 68 lüks daire, , türk hamamı, sauna, yüzme havuzu, etüt odaları çocuk oyun alanları, kamelya, bitki şöleni, yürüyüş parkurları, mescit, toplantı salonları, müşerek depolar,7-24 daire içleri dahil jenaratör, su depoları, 7/24 güvenlik, kapalı garajı bulunmaktadır.

Siteden bağımsız 12 adet prestijli cadde dükkanları yatırımcılarına karlı bir yatırım vaad ediyor. Şehrin merkezinde yeni başlangıçlara yelken açmak isteyenleri Altun Life sitemizde elit bir yaşama bekliyoruz.

ALTUN LİFE 4+1 DAİREMİZİN ÖZELLİKLERİ

Evinizi uzaktan yönetebileceğiniz hager akkıl ev sistemleri ile donattık. Her odada ısıtma ve soğutma sistemlerini emrinize sunduk. Modern çizgileri evinizin her köşesine yansıtarak mekanda bütünlük sağladık. Ebeveyn yatak odasını geniş ve ferah tasarladık. Odaya özel giyinme odası, duş, wc ve Hilton ile sizlere özel bir yaşam alanı oluşturduk.

Çocukların kendilerini özgür hissetmeleri için çocuk odalarında bağımsız wc, duş ve Hilton’u onların emrine sunduk. Dostlarınızı zevkle ağırlaya bileceğiniz salonunuzu tavandan tabana sanatsal dokunuşlar ile keyifli hale getirdik. Umumi tuvalette Hiltonlarda kaliteli ve kullanışlı ürünler ile tercih ettik. Müstakil ütü odası ile ev düzenine katkı sağladık. En çok vakit geçireceğiniz oturma odası ile kış bahçesi arasında geçiş sağlayarak daire içinde yaşam alanınızı genişlettik. Mutfağınızda modern ve klasik çizgileri kombinleyerek geleneksel ve yeni tarz lezzetleri pişirebileceğiniz mekanı emrinize sunduk. Yerden ısıtma sistemi ile daire içinde rahatlık, kış bahçesinde sıcaklık sağladık.

Altun life projemizde aileniz ile dört mevsim Gaziantep keyfini yaşamak sizlere kalmış.

YÜKSEL ALTUN İNŞAAT Farkımız Yapımızda Saklı Fiyat ve ödeme detayları için satış ekimizle 0 506 065 47 47 nolu numaradan iletişime geçiniz.