Altun Rezidans

Altun Rezidans


ALTUN REZİDANS SİTESİ
 
“Bu yapı'da gelecek var”
 
 
Altun Rezidans, Yüksel Altun İnşaat kalitesi ile Onkoloji/Küçükkızılhisar bölgesinde yükseliyor. Kendine özgü modern mimari yapısı, gelişime açık konumu ile geleceğe yatırım yapmak isteyenler için harika fırsatlar sunuyor.
 
 
PROJEMİZ HAKKINDA
 
 Altun Rezidans sitemiz, modern mimari yapısı, özgün çizgileri ile 44 adet 2+1 daire'den oluşmaktadır.
 
 
SİTE AYRICALIKLARI
 
Altun Rezidans sitemizde, kesintisiz su, kesintisiz enerji, hızlı iletişim alt yapısı, güvenli ve keyifli zaman geçirebileceğiniz oyun ve sosyal alanları ile konforlu bir yaşam merkezi olmayı hedefliyor. Hidrofor ve Su deposu Site içi görevli hizmeti Fiber Optik İletişim Alt Yapısı Mescid Çocuk Oyun Alanları
 
 
KONUM
 
Altun Rezidans Sitemiz Gaziantep’in son dönemlerde gelişen bölgelerinden Onkoloji/Küçükkızılhisar’da bulunmaktadır, Gaziantep İslam bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik, Onkoloji Hastanesi’ne yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Temiz havası sitemizi cazip kılmaktadır. Merkezi konumda bulunan projemiz ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. Cadde üzeri mağazalar yatırımcılarına gelecekte yüksek karlılık vadetmektedir.
 
 
TESLİM
 
Projemizin çalışmaları 1Temmuz 2020’de başlamıştır. 15 ayın sonunda anahtar teslimi yapılacaktır.
 
 
 
2+1 DAİRE ÖZELLİKLERİ
 
Fiyat, Ödeme planları, Proje detayları ve diğer bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin. 0342 999 1969 - 05330454793
 
 
Not: "Sitemizdeki görsel çalışmaların tüm hakları firmamıza aittir. Yayımlanma tarihinden sonra başka bir projede görülürse hukuki işlem başlatılacaktır."